زانویی

اتصال صنعت کاوان تامین کننده انواع اتصالات

زانویی سینی کابل

قبل از آشنایی با زانویی سینی کابل بهتر است با سینی کابل آشنا شوید. سینی کابل یکی از محصولاتی است که توانسته کمک شایانی به مدیریت سیم ها بکند. بدین گونه که اگر بخواهیم تعداد فراوانی سیم را در مسیرهای مشخصی هدایت کنیم باید از سینی کابل استفاده کنیم. این وسیله به دلیل محافظت و مراقبت از کابل ها در پروژه های عمرانی و ساختمانی فراوان مورد استفاده قرار می گیرند. حال گاها ممکن است در مسیر نصب سینی کابل نیاز به تغییر مسیر باشد، که در این مواقع از وسیله ای به نامزانویی سینی کابل که یکی از متعلقات سینی کابل میباشد استفاده میکنند. در این مقاله با ما همراه باشید تا زانویی سینی کابل و موارد استفاده از آن را مورد بررسی قرار دهیم.

آشنایی با زانویی سینی کابل و کاربردهای آن

اگر بخواهیم کلی و به زبان ساده بگوییم، این تجهیزات یکی از تجهیزات قابل استفاده در سینی کابل است که تغییر دادن مسیر سیم ها را برای ما ممکن می سازند. در مسیر هدایت کردن سیم ها گاهی نیاز است تا تغییر جهت صورت گیرد، برای اینکه بتوانیم این کار را به درستی و اصولی انجام دهیم بهتر است از زانویی سینی کابل استفاده کنیم. زانویی سینی کابل جهت ارتباط بین سینی کابلهای سایزهای مختلف، در گوشه ها استفاده میشود. از انواع زانویی ها میتوان به

  • زانویی های 45 درجه
  • زانویی های 90 درجه
  • زانویی داخلی
  • زانویی خارجی
  • آبشاری، اشاره نمود.

زانویی های افقی همانطور که از نامشان پیداست، برای تغییر دادن مسیر کابل کشی افقی استفاده می شوند. و در زوایای مختلف 45 درجه و 90 درجه طراحی و تولید می شوند. و زانویی سینی کابل های داخلی، خارجی و آبشاری، برای تغییر دادن مسیر سیم کشی به صورت عمودی مورد استفاده قرار می گیرند. که این گروه دارای ظاهری T و یا + شکل هستند.

هزینه های خرید به صرف
بهترین نوع متریال
پاسخگویی سریع
شارژ تمامی محصولات
ارسال به تمام نقاط ایران
طول عمر زیاد محصولات
محصولات بیشتر