اتصال صنعت کاوان - شریک تجاری قابل اعتماد شما

با بیش از 12 سال مدیریت اجرایی در شرکت‌های تولیدی و صنعتی در سال 1387 با هدف تامین و تولید اتصالات صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد و صنایع وابسته تاسیس گردید.

سطح بعدی اتصال صنعت کاوان

این شرکت با آماده سازی قالب‌های لازم جهت تولید جوینتینگ های مختلف و تجهیز کارگاه به انواع پرس، دستگاه حدیده، دریلهای ستونی، قیچی و انواع لوازم و دستگاه‌های مورد نیاز آماده خدمت به صنایع کشور می‌باشد.

در این مدت با تولید انواع کاندوئیت و اتصالات، سینی و نردبان کابل و اتصالات، انواع کلمپ، ریل یونستریت، باکس، انواع تابلوهای فشار قوی و ضعیف، گلندهای کابل، کابلشو و انواع قطعات برنجی و آهنی و ارسال آنها به پروژه‌های مختلف در هرجای ایران در رشد صنعت داشته‌ایم.

این واحد با پیگیری‌های انجام شده در صدد گرفتن گواهی‌های لازم جهت تولیدات خود می‌باشد، تا راه، جهت استفاده هر چه بهتر و مطمعن تر مصرف کنندگان عزیز هموار گردد.

چرا مشتریان ما را انتخاب می کنند

تامین کنند انواع اتصالات صنایع

به منظور انجام سفارشات در اسرع وقت و دقت فراوان با جوینت شدن با کارگاه‌های تولیدی دیگر و استفاده کامل از خدمات آنها به ظرفیت تولید این واحد افزوده است.

امید است در سایه الطاف خداوند و امکانات و توانایی‌های همکاری‌مان بتوانیم کمک بیشتری به صنعت کشور و بی نیازی آن به واردات داشته باشیم.

تضمین کیفیت

تضمین کیفیت تمام محصولات

تضمین قیمت

قیمت

پشتیبانی

متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان.

ارسال سریع و امن

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله.
ریچارد بلک وود
هفت ساخت و ساز
در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
الكساندر وایت
هفت ارتباط
کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری.
جان کندرزی
مشتری شرکت
برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت.
میریام سویفت
آژانس هفت رسانه ای
شرکای قابل اعتماد ما

حمل و نقل دریایی

شریک حمل و نقل دریایی

تدارکات دریا و رودخانه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
مشاهده وبسایت

حمل و نقل ریلی

شریک حمل و نقل راه آهن

حمل و نقل راه آهن بار

برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان.
مشاهده وبسایت

حمل و نقل هوایی

شریک حمل و نقل هوایی

خطوط هوایی باربری قابل اعتماد

جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.
مشاهده وبسایت