سینی کابل و نردبان کابل

اتصال صنعت کاوان تامین کننده انواع اتصالات

سینی کابل و نردبان کابل

سینی کابل گالوانیزه را جهت محافظت از کابل ها و سیم ها و همچنین تفکیک و نظم دهی به آن ها مورد استفاده قرار می دهند. سینی کابل گالوانیزه در انواع مختلفی از نظر سایز، نوع آبکاری، تعدا خم و ضخامت می باشد. دو مدل از سینی کابل گالوانیزه وجود دارد که عبارتند از سینی کابل گالوانیزه گرم و سرد. هر یک از این دو نوع توسط روش های مخصوصی تولید شده و به کاربردهای مختلفی می رسند.

نردبان کابل ساختار فلزی پیش ساخته متشکل از دو ریل جانبی است که توسط واحدهای عرضی یا رینگ‌های مختلف به هم متصل شده‌اند. نردبان کابل از بخش‌های طویل و مستقیم و همچنین اتصالات مختلف طراحی شده است که به راحتی در تغییر جهت‌های سیم‌کشی یا سطوح از هر گونه تغییر در اجزای سازنده بی‌نیاز می‌باشد.

به جهت جلوگیری ازایجاد خسارت و صدمه به کابل ها و مجری های طرح و همچنین به جهت کابل کشی آسان ترسطح و لبه های نردبان کابل باید صاف و عاری از هر گونه پلیسه باشد. لازم به ذکر است فاصله پله های نردبان کابل 20، 25 و 30 سانتیمتر می باشد.. ابعاد و اندازه: عرض های تولیدی: 100-5 سانتیمتر ارتفاع: 15-4 سانتیمتر طول: 3-2 متر ضخامت: 7/0 میلیمتر الی 3 میلیمتر البته اندازه های خاص بنا به درخواست مشتریان قابل تولید می باشد.

همچنین اتصال سینی کابل به لوازم جانبی با استفاده از پیچ و مهره مخصوص با ابعاد 25*6 صورت می گیرد.

هزینه های خرید به صرف
بهترین نوع متریال
پاسخگویی سریع
شارژ تمامی محصولات
ارسال به تمام نقاط ایران
طول عمر زیاد محصولات
محصولات بیشتر