سه راهی

اتصال صنعت کاوان تامین کننده انواع اتصالات

سه راهی

میتوان گفت که یکی از راه های مقرون به صرفه برای مدیریت سیستم های کابلی استفاده از نردبان کابل است. این تجهیزات عمرانی به منظور محافظت و مراقبت از سیم ها و کابل های برق طراحی و تولید شده اند. همچنین از این وسیله برای عبور دادن کابل ها و سیم های فراوان در یک مسیر مشخص استفاده می کنند. معمولا مسیر عمودی بهترین مسیر برای استفاده کردن از نردبان کابل است.

علت این کار هم بر می گردد به قابلیت محکم کردن راحت تر سیم ها و کابل ها به صورت عمودی. البته باید توجه داشت که این وسیله در مسیر های افقی نیز قابل استفاده است. برای پشتیبانی تعداد زیادی از کابل های سنگین برای مسافت‌ های طولانی، نردبان کابل بهترین گزینه است که به سرعت نصب شده و در عین حال قدرتمند است و عمر طولانی ‌تری خواهد داشت. طول استاندارد برای نردبان کابل ۳ تا ۶ متر می‌ باشد. نردبان کابل دارای اتصلات و متعلقاتی از جمله زانویی نردبان کابل، سه راهی نردبان کابل، چهارراهی نردبان کابل، رایزر نردبان کابل، ردیوسر نردبان کابل و… می باشد.

سه راهی سینی کابل جهت ارتباط بین سینی کابل های سایز های مختلف در انشعابات استفاده شده و از ورق گالوانیزه گرم تولید می گردد. بصورت سه راهی عمودی و افقی و …

هزینه های خرید به صرف
بهترین نوع متریال
پاسخگویی سریع
شارژ تمامی محصولات
ارسال به تمام نقاط ایران
طول عمر زیاد محصولات
محصولات بیشتر